menu
+30 698 238 42 88

Reviews


Oleme uhked oma klientide usalduse ja meie töö kõrge hinnangu üle. Selles artiklis räägime elluviidud projektidest erinevat tüüpi pulmade korraldamiseks ja jagame teie tagasisidet Julia Veselova agentuuri töö kohta.

Pulmade korraldamine Santorinis: kuidas valida pulmaagentuur arvustuste järgi

Julia Veselova on Santorini saarestikus pulmi korraldanud üle viie aasta. Meie portfoolios saate heita pilgu meie töö tulemustele: rohkem kui 70 näidet sümboolse või ametliku tseremoonia korraldamisest.

Valminud “juhtumid” – lood õnnelikest paaridest, kelle pulmad Santorini saarel korraldasime – aitavad agentuuri tööst muljet jätta. Portfoolio lehelt leiate kogu visuaalse teabe meie töö kohta:

Lisaks agentuuris töötavatele spetsialistidele on kasuliku teabega valikuid teinud Julia Veselova töötajad:

 1. Pulmapaigad
  Kuna Santorinit peetakse kõige pulmasaareks, on pulmade toimumise kohti palju. Meie valikus on ainult kõige huvitavamad, maalilisemad, hubasemad ja kaunimad asukohad. Mugavuse huvides on olemas filter, mis aitab sorteerida ja valida hotellide territooriumil üksikute asukohtade või pulmapaikade loendi.
 2. Restoranid
  Meie restoranide nimekirjas on molekulaarköök kokalt, iidsete retseptide kaasaegsed tõlgendused, klassikaline Kreeka gastronoomia, restoranid, kus kitsal neemel on armastajate jaoks privaatne laud, või kaljusse raiutud restoranid. Ja ka palju muid imelisi, maitsvaid ja erinevaid kohti.
 3. Jahid
  Meie laevastikust leiab erinevaid hubaseid jahte pulma-minikruiisi jaoks: purje- ja mootorjahid, tagasihoidlikud katamaraanid ja luksuslike kajutidega luksusjahid. Sa pead lihtsalt valima.
 4. Hotellid
  Oleme koostanud valiku Santorini ebatavalisi ja hubaseid luksushotelle, mis on avarad ja intiimsed. Siit leiate kaljusse raiutud hotelle, privaatse basseini ja mullivanniga asutusi igas toas, hotellivillasid, antiikse interjööriga hotelle ja traditsioonilises Küklaadide stiilis asukohti.
Юлия Веселова
Julia Veselova

Lehele «arvustused» postitame arvustused, mis on saadetud noorpaaride poolt. Iga tagasiside, mida saame, on meie jaoks väga oluline. Püüame tundlikult arvesse võtta iga paari soovi, noorpaaride tegelasi ja sündmusi: mõne jaoks on skandistiilis pulm kõige orgaanilisem, teisele aga pidulik klassika. Oleme kõik nii erinevad, seetõttu läheneb Julia Veselova agentuur igale kliendile individuaalselt. Oleme rõõmsad ja inspireeritud teie rõõmsatest nägudest, arvustustest ja tehtud töö tulemustest.

Tulge Julia Veselova esindusse oma ainulaadsete, vapustavate ja täielikult isikupärastatud pulmade jaoks.