menu
+30 698 238 42 88

Minust


Unistad
täiuslikest pulmadest?
Saame siis tuttavaks!

Minu nimi on Julia Veselova. Olen pulmade koordinaator ja Julia Veselova agentuuri asutaja. Rohkem kui üheksa aastat olen aidanud oma kliente korraldada pulma Kreeka saarel Santorinil.

«Salapärane, vapustav, romantiline, täis iidseid müüte, nimega “Kadunud Atlantis” või “Egeuse mere Pompei”» — nad ütlevad ja kirjutavad Santorinist. Ja võin julgelt öelda, et see on tõesti nii!

Minu tutvumine saarega juhtus minu enda pulmadeks valmistudes ja kasvas nii tugevaks kiindumustundeks, et otsustasin oma tulevase elu ja ametialase tegevuse selle kohaga siduda.

Kutsun teid Santorinile, kus igapäevaelutsüklis annan teile unustamatu armastuse, romantika ja erksate emotsioonide puhkuse!

Minust: свадьба на санторини, свадебное агентство Julia Veselova - Фото

Aastate jooksul olen veendunud, et täiuslik pulm on oskuslikult loodud, koostatud paljudest olulistest detailidest, tuginedes koordinaatori ja paari usaldusele ja mõistmisele.


Armastajate rõõmsad näod on parim hinnang minu tööle.

Püüame teie metsikumad soovid teoks teha.


Meie jaoks on tseremoonia kvaliteet esmatähtis, seetõttu tagab meie professionaalide meeskond teile kõrgeima korraldustaseme.

Minust: свадьба на санторини, свадебное агентство Julia Veselova - Фото 1
Minust: свадьба на санторини, свадебное агентство Julia Veselova - Фото 2

Töötame eranditult teie pulmade kallal, mis võimaldab teil 100% sukelduda loome — ja korraldusprotsessi.

Te ei leia meie kohta halbu arvustusi.


Kuna ma ise olin pruut, võin teile pakkuda palju ideid, juhtida teie tähelepanu detailidele, mis loovad ja täiendavad pulmapidu ühte pilti.

Iga mees minu meeskonnas on professionaal.


Minu jaoks on oluline saada mitte ainult pulmakoordinaatoriks, vaid ka teie usaldusisikuks ja sõbraks.

Lisaks peamistele korralduslikele punktidele pakun teile hea meelega nimekirja huvitavatest külastuskohtadest, parimate restoranide ja hotellide valikuid, jagan teiega kõige optimaalsemaid lennu- ja reisimarsruute ning korraldan teie jaoks vaba aja veetmise võimalusi. külalised.

Pulmade korraldamine on minu elu oluline osa,
minu kirg ja minu lemmik asi!

Teen kõik, mis võimalik, et hoida Santorinit igavesti teie mällu ja jääb teile meelde kui koht, kus olite oma hingesugulasega lõpmatult rahul!

Write to Us

contact us