menu
+30 698 238 42 88

Pulmapidude hinnad välismaal Santorini saarel Kreekas


Pulmade maksumus Santorinil sõltub otseselt tseremoonia eelistatud vormist. Agentuur JuliaVeselova on klientide soovide suhtes tundlik, püüdes muuta iga pulma eriliseks: ilusaks ja ainulaadseks, nagu igaüks meist. Seetõttu küsime Santorini pulmade hinna kohta vastuseküsimust: «Teie unistuste pulm: milline see on?»

Pulmade maksumus Santorini saarel sisaldab üldkulusid:

  • lennureisid;
  • majutus;
  • piletihind;
  • pulmakleit ja ülikond;
  • pidulik õhtusöök;

  • fotograafide teenus;
  • rõngad;
  • Tseremoonia;
  • Tseremoonia registreerimine.

Need kulud ootavad iga paari, kes kavatseb saarel abielluda. Tseremoonia enda korraldamise maksumus sõltub aga otseselt selle stsenaariumist.

Pulmad „võtmed kätte“ Santorinil: stsenaariumid

Pulmapidude hinnad välismaal Santorini saarel Kreekas: свадьба на санторини, свадебное агентство Julia Veselova - Фото

Abielu pakkumine

Abieluettepanek ilmub tüdrukulistes unenägudes isegi sagedamini kui pulmad ise, sest see on absoluutse armastuse ja usalduse hetk. Pulmad on maailmale saadetud sõnum “Ma tahan seda inimest igavesti armastada ja kaitsta”. Abieluettepanek on sama sõnum, mida räägitakse isiklikult ja esimest korda.

Selle hetke intiimsust ja tähtsust ei saa ülehinnata ning me loome sellele atmosfääri, mis jääb meelde kogu eluks: romantiline õhtusöök küünlavalgel, panoraamtekk elava muusikaga, jahisõit, helikopterilend või mõni muu võimalus oma unistustest.

Abieluettepaneku korraldamise maksumus on 600 eurot.


Pulmapidude hinnad välismaal Santorini saarel Kreekas: свадьба на санторини, свадебное агентство Julia Veselova - Фото

Sümboolne tseremoonia

Sümboolne tseremoonia sobib paaridele, kes unistavad ideaalsest pulmast ideaalses kohas, kuid ei taha seda bürokraatiaga keeruliseks muuta.

Ametliku abielu registreerimine nõuab aega, lisakulusid, dokumentide kogumist, notariaalset kinnitamist ja apostilleerimist.

Sümboolse tseremoonia läbiviimiseks vajate ainult teie kohalolekut ja kahte tunnistajat (kes võivad olla agentuuri töötajad).

Sümboolse pulma hind Santorinil on 1200 euro.


Pulmapidude hinnad välismaal Santorini saarel Kreekas: свадьба на санторини, свадебное агентство Julia Veselova - Фото

Abielu registreerimine

Täiusliku pulmapäeva elamine maagilisel saarel ja tseremoonia täieliku täielikkuse mõistmine on väga eriline tunne. Aitame teid tseremoonia korraldamisel ja vajalike paberite ettevalmistamisel, et saada abielu registreerimise ametlik tunnistus saare linnapea kabinetis.

Pulmade maksumus Santorinil koos ametliku abielu registreerimisega on 1500 euro.


Pulmapidude hinnad välismaal Santorini saarel Kreekas: свадьба на санторини, свадебное агентство Julia Veselova - Фото

Õigeusu pulmad

Unistades pulmadest, kujutavad tüdrukud sageli ette mitte maali perekonnaseisuametis ega linnahallis, vaid kiriku pikka läbikäiku, mida mööda kaunis valges kleidis pruut läheb oma väljavalitu juurde. Jahedas kirikuhämaruses põlevad küünlad ja kõrgete võlvide kitsastest akendest paistavad peened päikesekiired, rõhutades hetke olulisust.

Õnneks on Kreeka seaduste kohaselt pulmatseremoonia identne abielu ametliku registreerimisega ega nõua linnahallis täiendavat värvimist.

Pulmatseremoonia hind Santorinil koos kirikliku pulmaga on 1350 eurot.


Kõik Santorini pulmade hinnad on näidatud ilma lennu, majutuse, toitlustamise ja pulmakohtade rentimiseta. Agentuur pakub aga kõiki vajalikke teenuseid mugavaks tseremooniaks ja saarel lõõgastumiseks.

Meie pakutavate lisateenuste hulgas:

Hotellid

Oleme koostanud Santorini kõige ilusamate ja ebatavalisemate hotellide nimekirja. Nende hulgas on hotelle, kust avaneb vaade kaldeerale ja vulkaanile, vulkaaniline spaakoobas, gastronoomilised restoranid ja rikkalik ajalugu (kuni 200 aastat!).

Restoranid ja pulmapaigad

Meie agentuuri meeskond on teinud põhjaliku valiku saare restoranidest. Meie valikus näete ainult kõige ilusamaid, maitsvamaid ja muljetavaldavaid kohti.

Nende hulgas on molekulaarköögiga restorane, elavat muusikat, tänapäevaseid iidsete retseptide serveerimist, rõdusid privaatseks küünlavalgel õhtusöögiks, iidset koopakohta ja muid huvitavaid omadusi.

Pulmahinnad Santorinil on meeldivad ja taskukohased ning ei ületa peaaegu sarnaste tseremooniate maksumust Eestis. Pulmade hind Santorinil Julia Veselova agentuurilt põhineb meie kogemustel, koordinaatorite hoolikal tööl, stiilsel kujundusel ja pulmade korraldamiseks ja toetamiseks pakutavate teenuste täispaketil. Ja tasuta rakendus sellele on selle ainulaadse saare soe meri, kuum päike ja väga eriline ilu.

Write to Us

contact us