menu
+30 698 238 42 88
Back to the list

Sümboolne pulmatseremoonia


Sümboolne pulmatseremoonia: свадьба на санторини, свадебное агентство Julia Veselova - Фото 2
Cost of
€ 1550 + 24% VAT

Mis teil on paketi hinna eest

 • Abielu taotlemine
 • Broneerimise aeg ja kuupäev linnapea/preestri juures
 • Tseremoonia toimumiskoha reserveerimine
 • Koha põhiline kaunistus sõltuvalt kohast: (suured valged Kreeka laternad, kaunistatud oliivipuud, noorpaaride kaunistatud klaasid, lumivalged kardinad telgis)
 • Meie ettevõtte esindaja kohalviibimine tseremoonial
 • Tseremoonia koordineerimine kohapeal
 • Tõlgi teenused tseremoonia ajal
 • Abielutseremoonial kahe nõutava tunnistaja andmine
 • Pulmatoonis kaunistatud pulmatort
 • Tseremoonia ajal CD-muusika
 • Pruudi ja peigmehe kimp (hooajalised lilled)
 • Abielutunnistus Santorinil
 • Tseremoonia toimumiskoha põhistiil: laudlina pidulikul laual, küünlajalad, küünlad, kestad või karbid rõngaste jaoks, retropuur, pastakas jne.
 • Eelkoosolek teie korraldajaga pulmaagentuuri kontoris Santorinil
 • Kingitus ettevõttelt: maiuspala eelkohtumisel
 • Kingitus firmalt: 2 korvi roosi kroonlehti pruudi ja peigmehe heitmiseks
 • Täielik teabetoetus pulmatseremoonia ja banketi korraldamisel, samuti puhkusel saarel (abi vajalike teenuste broneerimisel jne)

Kuidas korraldada oma pafos või maalähedane tseremoonia sümboolsest pulmast Santorinil

Niisiis, otsustasite bürokraatia puhkusest eraldada ja korraldada romantiline viimane maaliliste Kreeka maastike rüpes. See on tasakaalustatud otsus neile, kes unistavad lihtsa ja kiire korraldusega pulmamuinasjutust.

Sümboolse pulmatseremoonia planeerimine saarel: kõik nüansid

Sümboolne pulm ei nõua vajalike paberite pikka kogumist ja kohaletoimetamist, kuid tseremoonia nõuab planeerimist: mida varem otsustate kuupäeva ja koha, seda suurem on võimalus saada valitud pulmapaik ja planeerida kõik peensusteni.

Sümboolne pulmatseremoonia: свадьба на санторини, свадебное агентство Julia Veselova - Фото
 1. Kõige olulisem otsus on vastutustundliku ja kogenud pulmaplaneerimisagentuuri valik. Andekas korraldaja võtab arvesse kõiki teie soove ja pakub asukohtadele ja spetsialistidele parimaid võimalusi unustamatu pulmapuhkuse loomiseks välismaal.
 2. Proovige pulmade kuupäev ja pulmakoht eelnevalt valida. Agentuur Julia Veselova on teinud valiku Santorini kõige ilusamatest ja ebatavalisematest pulmapaikadest. Kammerpidu, tseremoonia kahele või suurele Kreeka pulmale – meie nimekirjas on mis tahes ulatusega pühade saidid.
 3. Santorini saidi valimine aitab kindlaks teha puhkuse vormi: suur või väike pulm või sümboolne tseremoonia kahele: pulmade formaat sõltub soovitud saidi suurusest ja selle müraisolatsiooni tasemest (seda on oluline arvestada DJ -ga lärmaka peo planeerimisel). Osa kohtadest asub kinnistul, võimaldades teil majutada kõiki külalisi ja vähendada saidi logistikat (näiteks suurepärased kelgutanud santorini -saidid hotellide Cavo Ventus või Andromeda Villas territooriumil).
 4. Pulmade kaunistamine ja lillekasvatus. Õige efekti saavutamiseks peate Santorini saidi dekoratsiooni ja lillekaunistused üles võtma vastavalt pulmade stiilile. Agentuur Julia Veselova teeb koostööd professionaalsete dekoraatoritega, kes kaunistavad ruumi ja loovad pulmadeks soovitud romantilise õhkkonna.
 5. Fotosessioon. Pulmafotograafi valimine on väga oluline, sest tema oskuste tõttu saate ikka ja jälle pulmapäeva mälestusi uuesti läbi elada ning jagada oma emotsioone sõprade ja perega. Oma parima fotograafi valimiseks vaadake meie portfelli ja valige meister, kelle töö teile meeldib. Lisaks fotograafile saate tellida videograafi teenuseid ja saada pulmaklipi ja täispika filmi oma pulmadest ning edastada reaalajas pulmatseremooniat Internetis.

Romantiline tseremoonia ainult pulmad üksikasjalikult

Sümboolne tseremoonia toimub linnapea juuresolekul, kes abiellub pidulikult armunud paariga. Abielutunnistuse asemel saab paar aga mälestustunnistuse kolmes keeles. Mõnikord abielluvad paarid oma riigis ja korraldavad selle sündmuse tähistamiseks Euroopas ilusa tseremoonia. Pulmatseremoonia sümboolne tüüp sobib ka abielupaaridele, kes soovivad endale pulma-aastapäeval näiteks Santorini kuurordis ilusa puhkuse teha.

Santorini — üks saarestiku saartest sama nimega. Mõnikord ei tea pruut ja peigmees pulmadeks valmistudes kauni Kreeka Santorini saare olemasolust. Ilusad mitmevärvilised rannad, mis piirnevad mägise vulkaanilise saare, Egeuse mere sinise ja kivise kaldeeraga, on Santorini ideaalne koht kauni romantilise tseremoonia või mesinädalate jaoks. On eelarvamus, et pulmad välismaal on kallis sündmus, kuid pulmade korraldamise kulud on võrreldavad sarnase tseremooniaga teie riigis. Lisaks kaunile tseremooniale saate huvitava reisi ja mesinädalad ühes kõige romantilisemas kohas Maal.

Kui palju maksab sümboolne pulmatseremoonia?

Sümboolse tseremoonia korraldamise hind on 1200 eurot.

Hind ei sisalda pulmapaiga rentimist, lendu ja majutust saarel. Agentuuri töötajad tegid aga tseremooniaks, majutuseks ja lõõgastumiseks valiku saare parimatest pulmapaikadest ning hotellidest ja villadest.

Parim pulmakorraldaja lisateenus


Agentuur pakub puhkuse või korraldamise mugavuse romantilise õhkkonna loomiseks mitmeid lisateenuseid (agentuuri lisateenuste kohta saate täpsemalt lugeda lehelt Lisateenused).

Sümboolne pulmatseremoonia: свадьба на санторини, свадебное агентство Julia Veselova - Фото
 1. Muusika. Muusikud või tandemmuusikud ja vokalistid sümboolse tseremoonia või banketi jaoks täidavad pulma teie lemmikmeloodiate ja -laulude helidega, seades pulmade vabale kohale õige tooni ja atmosfääri.
 2. Jahi rentimine. Tähistage pulmi kauni kruiisiga: lainete sahin, jahe tuul ja imelised vaated – jahtlaevakruiis muudab pulmad unustamatuteks ja erilisteks.
 3. Helikopterisõit. Kopteriga lendamine üle saarestiku on ebatavaline ja ilus otsus. Eriti tähelepanuväärne ja orgaaniline näeb välja koos pulmadega kohas, kus on kopteriväljak.
 4. Retro- või kaasaegse auto rentimine. Kuid auto rentimine – pigem viis saarel mugavusega ringi liikuda ja kõigis planeeritud kohtades pildistada. Kuigi ka retroauto taustal olevad fotod näevad välja vägagi tähelepanuväärsed.
 5. Stilistiteenused. Aidake stilistil meiki teha ja ilusat soengut luua, et pruut näeks kogu puhkuse ja fotosessiooni ajal värske ja ilus välja.


Marriages are made in heaven, and on Santorini!

Do you want the same?

  Подтверждаю, что ознакомлен(-а) с пользовательским соглашением и правилами обработки данных

  Этот сайт защищен reCAPTCHA и Google:
  применяются Политика конфиденциальности и Условия использования