menu
+30 698 238 42 88

Portfolio


Mereäärsete pulmapiltide hulgast paistavad eredalt silma fotod Santorini saarelt. Santorinis pulmapilte vaadates sukeldute muinasjutumaailma, kus printsess ütleb loojuva päikese, mägede ja kauni mereranniku taustal oma printsile «jah».

Mis saab olla nii ilus kui selle muinasjutu elamine? Kirjuta see!

Kirjutage, leiutage, pange kokku väikestest tükkidest, löökidest, asukohtadest, valgusest ja muusikast. Iga muinasjutt vajab tegelasi ja autorit, kes asustab ümbritsevat maailma, muutes selle elavaks ja kauniks – kogenud ja hoolikat korraldajat.

Julia Veselova agentuuri tööst

Julia Veselova agentuur on kolme aasta jooksul korraldanud üle 70 pulma. Oleme loonud pulmad Venemaalt, Euroopast, Ameerikast ja Aasiast pärit armastajatele: nii erinevad inimesed, paarid, tegelased. Ja iga paar külastas oma muinasjuttu ja võttis mälestuseks kaasa hindamatud mälestuste pärlid ja fotod.

Pulmade korraldamine – eriti välismaal – on töömahukas protsess ning oma tseremooniat meie värisevatesse kätesse pannes ootad sa seda imelist päeva ja elad selle üle ning jätad kõik mured meie kanda.

Milliseid teenuseid Julia Veselova agentuur pakub:

 1. Abi saare parimate kohtade nimekirjast koha valimisel
 2. Pulma korraldamine mis tahes nõutud vormingus: sümboolne tseremoonia, ametlik registreerimine või pulm
 3. Kogu vajaliku paberimajanduse eest hoolitsemine
 4. Parimad meigikunstnikud ja stilistid, kes valivad teile isiklikult sobiva pildi
 1. Erinevad võimalused muusikaliseks saateks
 2. Andekad ja kogenud lillemüüjad ja dekoraatorid
 3. Autode, paatide, helikopterite ja jahtide rent tähistamiseks, ettepanekuks või fotosessiooniks, et teie Kreeka pulm oleks võimalikult huvitav ja meeldejääv
 4. Autode, paatide, helikopterite ja jahtide rent tähistamiseks, ettepanekuks või fotosessiooniks, et teie Kreeka pulm oleks võimalikult huvitav ja meeldejääv.

Foto pulmast Santorini saarel

портфоли

Loomulikult on fotograafi valik iga paari jaoks oluline otsus ning eraldi tõstame esile fotosessiooni teema. Pädev meister suudab kaunilt ja originaalselt jäädvustada pulma merel, teha pruutpaarist foto, et pilte vaadates saaksid nad seda meeldejäävat päeva ikka ja jälle kaasa elada.

Meie portfellis on erinevaid fotosid pulmadest Kreekas:

 • Foto pulmadest mererannas, tuule poolt tahutud kivide taustal
 • Foto pulmadest rannas: surf kallistab lõputut liivakallast ning selle ees jalutavad, tantsivad ja poseerivad noorpaar
 • Свадьбу на пляже с фото платьев – важных и дорогих атрибутов сердцу каждой невесты
 • Fotod pulmadest Kreeka enda taustal, see tähendab saare linnades: varjulistel tänavatel, kauni Küklandi arhitektuuri taustal valgete seinte ja taevasiniste katustega

Fotograaf näitab andekalt erinevaid pilte pruutidest: rannas, vandesõnu lausudes, esimest tantsu või kleidi proovimist. Õrnad ja naiselikud, paistavad pulmafotodelt mere taustal, kutsudes vaatajaid puudutama selle päeva maagilist energiat.

Pildil olev peigmehe pilt on sama keeruline ja huvitav: ootus, ootus, imetlus pruudiga kohtumisel, jalutuskäik rannas ja vande sõnad. Tugev ja õrn, armastav ja julge.

Vaadates läbi fotosid välismaal peetud pulmadest, ei satu nii värvikaid ja muljetavaldavaid kohti nagu Santorini. See saar on loodud pulmadeks ja armastuseks. Ja kui plaanite pulmi välismaal, vaadake selle imelise koha fotot.

Santorinis abiellumine pakub võimalust ühendada pulmad mesinädalatega ainulaadses ja romantilises keskkonnas. Ja korraldamiskulud on võrreldavad Venemaa hindadega sarnase tähistamise puhul.

Valides pulma Santorinis ja korraldajaks agentuuri Julia Veselova, saate meeskonna, kes armastab saart ja nende tööd. Iga meie klientide lugu on meie jaoks oluline ja meeldejääv. Igaüks neist on eriline. Kui usaldate oma pulma meile, saate hoolikalt ettevalmistatud muinasjutu ja kaunid mälestused kogu eluks.