menu
+30 698 238 42 88

Ceremonies


Kas olete otsustanud muuta oma pulmad unustamatuks, kuid ei tea, kust alustada? Allpool räägime erinevatest tseremooniate stsenaariumidest, mis aitavad teil otsustada põhiküsimuse — pulma vormingu üle.

Millised on stsenaariumid kahele Santorini pulmadeks?

Santorini on ideaalne koht pulmatseremooniaks kahele.

Mäed, meri, vulkaaniline must liiv, hämmastavad ehitised ja saare loodus. Santorini on väike pulmaparadiis.

Enne pulmapäeva tuleb aga lahendada palju vähem romantilisi ja põnevaid selle korraldamise küsimusi. Ja esimene küsimus on pulma formaat. Santorinis toimuva tseremoonia jaoks on mitu pulma stsenaariumi:

1. Abielu pakkumine

Enne pulmapäeva korraldamist juhtub veel üks oluline ja aupaklik hetk – abieluettepanek. Hetk mõistmisest, et kõige lähem ja armastatud inimene soovib veeta kogu oma elu sinu kõrval «kurbuses ja rõõmus, haiguses ja tervises».

Mälestused sellest päevast on igale tüdrukule südamelähedased ja on eriti imelised, kui neid peeti imelises romantilises keskkonnas.

Julia Veselova agentuur pakub selleks hetkeks Santorini kõige romantilisemaid kohti:

Ja mis tahes muu unistuste koht. Jäägu see hetk kauaks meelde.

2. Sümboolne pulmatseremoonia

Sümboolne tseremoonia on sama ilus kui ametlik abielu:

Te leiate end muinasjutust ja unustate kogu ümbritseva maailma olemasolu, välja arvatud teie kaks.

Sümboolne tseremoonia ei nõua pikka ettevalmistamist ja dokumentide esitamist, kuid sellel pole ka juriidilist jõudu (pärast seda ei saa te abielutunnistust, vaid mälestustunnistust kolmes keeles).

3. Ametlik pulmatseremoonia

Ametlik tseremoonia Santorinis annab väga õige efekti – toimuva absoluutse reaalsuse tunde.

Tõeliselt meheks ja naiseks saamine kaunil vulkaanilisel saarel Santorinil on suurepärane võimalus muuta oma pulmapäev tõeliselt eriliseks.

Ametliku tseremoonia kahele viib linnapea läbi saare kõige maalilisematel kohtadel, kust avaneb kaunis panoraamvaade.

Pulmaagentuuri Julia Veselova töötajad aitavad teil koguda ja koostada kõik vajalikud paberid (täieliku vajalike dokumentide loendi leiate jaotisest «Dokumendid»).

Järgmisel päeval saate saare linnapea kabinetis ametliku abielutunnistuse või usaldate selle formaalsuse asutuse esindajale (notariaalselt kinnitatud volikirjaga).

4. Pulmad õigeusu kirikus

Julia Veselova agentuur pakub Santorinis pulmade korraldamist. Kreekas on pulmal juriidiline jõud ja see on samaväärne abielu registreerimisega. Pulmad annavad tüdrukule võimaluse elada pulma, mida ta alati soovis: vaikne sakrament kahele väikeses kirikus või templis, valge kleit ja kitsas kirikukäik, mida mööda läheb pruut oma väljavalitu juurde. Preester ühendab armastajate südamed Jumala ees ja viib läbi kauni õigeusu tseremoonia.

Pulmad on ilus püha tseremoonia, mis nõuab eelkorraldust:

Tseremooniaks vajalike rekvisiitide ettevalmistamisega tegelevad agentuuri töötajad. Kui paar otsustas tseremoonia ise korraldada, tuleb see ja muud ettevalmistusetapid ise teha.

Tule saarele ette, et pulmani oleks vähemalt 2 päeva. See aeg on vajalik paari isiklikuks kohtumiseks Kreeka kiriku esindajaga, kes peab pulma. Ja ka selleks, et saada luba pulmadeks. Selleks peate eelnevalt broneerima piletid Moskva-Santorini-Moskva (või sarnasel marsruudil mis tahes muust linnast või riigist).

Mis tahes formaadis tseremoonia poleks nii ilus ilma pulma romantilise atmosfääri loovate detailideta. Mugavuse ja tähistamise jaoks kõige õigema õhkkonna loomiseks pakub Julia Veselova agentuur järgmisi teenuseid:

Selleks, et korraldamine võtaks vähem aega, on vaja eelnevalt kindlaks määrata tseremoonia koht, aeg, vorm ning valida korraldaja – agentuur, millel on vajalik kvalifikatsioon ja kogemused Santorinis pulmade planeerimisel.

Julia Veselova agentuuril on laialdased kogemused ainulaadsete kammerpulmade loomisel Santorinis: salapärased ja romantilised tseremooniad kahele.

Agentuuri töötajad pakuvad teile saare parimaid asukohti tseremooniaks ja lõõgastumiseks, muusikud, lillemüüjad, stilistid, dekoraatorid ja fotograafid, kes aitavad muuta pulma kauniks väikeseks muinasjutuks — maagiliseks maailmaks, mis on alles uksed avanud. teie kahe jaoks.