menu
+30 698 238 42 88
Back to the list

Akro


Akro: свадьба на санторини, свадебное агентство Julia Veselova - Фото 1
Akro: свадьба на санторини, свадебное агентство Julia Veselova - Фото 2
Akro: свадьба на санторини, свадебное агентство Julia Veselova - Фото 2
Akro: свадьба на санторини, свадебное агентство Julia Veselova - Фото 2

Location Mesa Pigadiat ümbritsevad vapustavad kivised maastikud, mis pakuvad oma külastajatele privaatsust ja rahulikkust.

Capacity to 120 peoples

Kuigi üle maailma on lugematu arv pulmakõlbulikke randu, on selle eraldatud nurgakese karmist ilu raske ületada. Erarand maailma kõige fotogeenilisemal saarel, Santorini peidetud pärlil.

Akro Upper Terrace oma eraldatud ranna, kõrgete kaljude ja elavate päikeseloojangutega loob eriti romantilise rannaäärse pulma.

Tseremooniad toimuvad selles vapustavas väikeses vabaõhuteatris või, nagu me seda nimetame, tohututel ookeaniäärsetel terrassidel. Sellele järgneb vastuvõtt Akros, vapustavas kaljusse raiutud vabaõhurestoranis, kust avaneb vaade merele.

Kaunis taevas paljude värvide ja vapustavate vaadetega on teie pulmatseremoonia tipphetk.

See hingemattev sihtkoht Santorinis on ideaalne neile, kes otsivad eksklusiivset tseremooniat Santorini populaarseimas rannas. Tseremoonia koht mahutab kuni 101 külalist. Ilus vaatetorn, kust avaneb vaade lõputule sinisele, mis võtab hinge kinni. Kui soovite oma pulma ajal nautida parimaid päikeseloojanguvaateid, on see teie koht. Täiesti uus koht tseremooniateks Santorinis, nii populaarne ja elav.

Restoran Akro on oma ületamatu luksuse ja fotosessiooniks ideaalse asukohaga koht šikkade kuulsuste pulmade korraldamiseks. Pärast seda saavad külalised einestada küünlavalgel Akro ning õhtu lõpetada tantsu ja kokteilidega luksuslikus restoranis (valikuline ilutulestik).

Ei midagi vähemat kui stiilne varjupaik… ja palju muud.

Ilutulestik on selles vapustavas kohas lubatud, kuid isegi ilma nendeta võtab tõeline ilu hinge kinni.

Võtke esireas esireas kõige suurema öise sündmuse jaoks – Santorini päike värvib maa punase ja oranži värviga, mille olemasolust te ei teadnudki, kui pruut tseremooniale siseneb.

Filtreid pole vaja. Elu ei saaks olla parem, sa abiellud Akro.

I Want There