menu
+30 698 238 42 88
Back to the list

Parim pulmafotograaf teie tseremooniaks ja mesinädalateks


Parim pulmafotograaf teie tseremooniaks ja mesinädalateks: свадьба на санторини, свадебное агентство Julia Veselova - Фото 3

Ametlik abielu registreerimine, kiriklik pulm või abieluettepanek välismaal on unustamatu sündmus abielupaari elus, millest iga sekundit soovite maitsta, täielikult elada. Seetõttu on tundlik ja andekas pulmakorraldaja, hoolikalt valitud tähistamise koht, aga ka pulmafotod selle päeva väärtuslike mälestuste hoolikaks talletamiseks nii olulised.

Mis teil on pulmafotograafi paketi maksumuse eest

Fotosessiooni maksumus Santorinis alates 150 eurost tund.

Fotosessioon sisaldab:

 1. Stsenaariumi arvutamise ja ajastuse arutelu
  Fotograaf täpsustab eelnevalt pildistamise iseloomu ja pulmatseremoonia formaadi, pakub pildistamiseks optimaalse asukoha, lähtudes hotelli asukohast, kellaajast ja ürituse teemast.

  Egeuse mere rannik on kuulus oma musta liiva, varjuliste tänavate ja saare maaliliste paikade poolest. Teie pulmafotograaf pakub pulmapildistamiseks vaid kõige maalilisemaid ja romantilisemaid kohti saarel.
 2. Foto Pildistamine
  Fotograaf lepib paariga eelnevalt kokku pildistamistundide arvu, optimaalse arvu ja asukoha selleks ajaks.
 3. Materjali valik
  Pildistamise käigus teeb fotograaf mitu tuhat võtet, millest valib igast tööajatunnist välja umbes 80 fotot.
 4. Töötlemine
  Kõik valitud fotod läbivad heleduse ja kontrasti korrigeerimise, värvikorrektsiooni, suure näoga portreed retušeeritakse fotograafi või professionaalse viimistlusega. Esimesed 5–10 parimat fotot saate 14 päeva jooksul pärast sündmust. Ülejäänud fotod valmivad 120 päeva jooksul.

NB: you can order accelerated photo processing out of turn:

 • Fototöötlus 2 nädalat toimub 50% lisatasuga
 • 1 kuu lisatasu eest 25%
 • 2 kuu lisatasu eest 15%

Pulmavideo võtted Santorinil: videograafiteenuste üksikasjad ja maksumus

Parim pulmafotograaf teie tseremooniaks ja mesinädalateks: свадьба на санторини, свадебное агентство Julia Veselova - Фото 1
Julia Veselova

Pulmad välismaal on meeldejääv sündmus, isegi kui see on vaid sümboolne tseremoonia ning noorpaar soovib meenutada sooja ja päikeselist õhkkonda, mis neid sel päeval saatis. Parim viis selleks on pulmavideo seanss Santorinil videograafi teenustega. Lühike romantilise muusikaga videoklipp koos täisväärtusliku filmiga aitab meeldejääval päeval kogetud emotsioone uuesti kogeda ning jagada väärtuslikke mälestusi pere ja sõpradega.

Videotöö Santorinis maksab esimesed kaks tundi 600 € ja iga järgnev tund 200 €.

Selle tulemusena saate:

 1. Lühike klipp romantilisest, kestab 2-5 minutit.
 2. Täispikk pulmafilm kestvusega 15-45 minutit.
 3. Aerofotograafia teostatud kvadrokopteriga (kui tellite rohkem kui 3 tundi).

Paigaldusperiood kestab kuni 180 päeva. Lisatasu eest on aga võimalik tellida videomaterjalide kiirendatud paigaldus. Lisatasu eest on aga võimalik tellida videomaterjalide kiirendatud paigaldus:

 • Paigaldus 2 nädalaga — 500 €
 • Paigaldus 1 kuuks — 250 €
 • Paigaldus 2 kuud — 100 €.

Kuidas valida Santorinis parimat pulmafotograafi?

Santorinis pulmapildistamiseks fotograafi valides eelistage meistreid, kelle tööd tekitavad teile kõige rohkem vastukaja.

Santorini pulmafotograafide töid näete meie portfellis: 70 pulma, sealhulgas ametlikud pulmad, romantilised fotosessioonid — Santorini armastuslugu — ja pulmafotod Santorinil ilma tseremooniata.

Mida pead teadma pulmafoto planeerimisel välismaal

 • Fotosessioonide hinnad Kreekas sisaldavad saarel ringi reisimiseks kuluvat aega.
 • Pildistamise vajalik tingimus on auto rentimine, mis mahutab kõik pildistamisel osalejad.
 • Optimaalsete tulemuste saavutamiseks on vaja enne fotosessiooni algust läbi arutada selle üksikasjad.
 • Kliendi hilinemine üle 15 minuti loetakse fotograafi tööajaks. Fotograafi hilinemise korral toimub loendus tema töö algusest.
 • Fotograafi broneerimiseks tuleks valida pildistamise kuupäev, kestus ning tasuda 30% ettemaks. Pildistamise jääk tasutakse kohe pärast, kohapeal.
 • Mida varem valite fotograafi, pildistamise päeva ja selle formaadi, seda parem: kuumal pulmahooajal on fotograafidel üsna tihe graafik.
 • Kui plaanite Kreekas ilma tseremooniata pildistamist, kuid vajate ilusat kleiti, saame teile pakkuda kaunite kleitide rentimist pika rongiga. Pange tähele, et pulmakohad on pildistamiseks saadaval ainult siis, kui need on eelnevalt renditud.
 • Kõik hinnad on 15% allahindlusega ja eeldame teie nõusolekut fotode ja videote paigutamiseks meie pulmaagentuuri Portfolio rubriiki. Kui soovid konfidentsiaalset pildistamist, siis kahjuks soodustus ei kehti.

Kui kaua kestab pulmafoto?

Eelarvet kavandades peate teadma fotograafide lõplikku hinda Santorinil pulma pildistamiseks. Selleks peate mõistma pildistamise kestust.

Armastusloo pildistamine või pildistamine ilusates riietes ilma tseremooniata võtab aega umbes 3-4 tundi. Selle aja jooksul saate külastada 3-4 asukohta.

Terve pulmapäeva pildistamine nõuab individuaalset ajaarvestust. Selle kestus sõltub hotelli geograafilisest asukohast, võttekohtade arvust. Keskmiselt kulub võttetasud + ülekanne tseremoonia toimumispaika 1-2 tundi. Pulmapaiga ja restorani pildistamiseni jõuab 30-60 minutiga. Fotosessiooni pakume lõpetada kaunite piltidega loojuva päikese taustal, seega on oluline ka tseremoonia ja päikeseloojangu aeg.

Neid üksikasju arvestades saab fotograaf välja arvutada optimaalse ajastuse.

Teie pulmakorraldaja agentuuri foto- ja videovõtte valikulised teenused

 • Kogu kaadri pakkumine (lisatasu eest 30% maksumusest)
 • Nahadefektide põhiretušeerimine — 5 € foto
 • Kunsti retušeerimine — 10 € foto
 • Kahe kaameraga pildistamine (+30% hinnast)
 • Kogu kaadri tagamine (30-120GB) — 150 €
 • Üks komplekt klipi ja video parandusi antakse tasuta, iga paranduse hind on 150 €
 • Tseremoonia otseülekanne Internetis (360 360 VR) — 150 €

Fotosessioonide ja videode hinnad Kreekas on võrreldavad teie riigi sarnase tasemega meistrite teenustega. On fotograafe, kes on nõus vähema eest tööd tegema, kuid selline entusiasm käib sageli käsikäes oskuste või kogemuste puudumisega.

Kõik professionaalid valib Julia Veselova pulmaplaneerijate agentuur isiklikult välja ning meie vastutame nende töö kvaliteedi eest. Kõik nad on professionaalid, kes aitavad kalleid hetki kaunilt ja hoolikalt jäädvustada, et saaksid neid kogu elu soojusega meenutada.

Marriages are made in heaven, and on Santorini!

Do you want the same?

contact us